Láska hory přenáší

01.08.2020

Holky z Láskonek daly dohromady skvělý tým svatebních dodavatelů a nafotily pro vás jeden z nejkrásnějších editoriálů, jaký jsme kdy viděli. Pojďte se s námi přenést do staré továrny, kterou oblékly do svatebního a rozzářily ji svým uměním...

Lucie si v tichu prohlížela blyštivý kroužek na jejím levém prsteníčku. Cítila však tíseň a šero. Snažila se na něj nemyslet. Zavřela oči. Spát ale nemohla. Její myšlenky se upínaly pouze k Lukášovi.
On stále slabě cítil její vůni. Ruce se mu potily neklidem. Oči těkaly mezi zdí a oknem. Cítil se osaměle, nemohl jíst, ani pít. V hlavě měl pouze jedinou myšlenku. Na Lucii. Na to, jak bez ní nemůže být už ani minutu.
Oba netrpělivě čekali na slova, která pro ně byla vším, slova, která pro ně znamenala celý svět. Tahy černým inkoustem na bílém papíře, klapka na stroji s písmenem L úplně ošoupaná. Jejich dopisy, mosty, které je spojovaly do chvíle, než se znovu setkají, než budou moci být napořád spolu.
A pak přišel den, kdy se jejich představy konečně zhmotnily.
Pohlédly si do očí a věděli, že tahle láska dokáže cokoliv. Překonali už mnohé a dnes konečně splynou v jednu bytost.
Tichý obřad na utajeném místě. Věčné pouto zrozené v torzu staré továrny, kde se tajně scházeli. Trosky bývalé slávy a blahobytu tvořily tu nejkrásnější kulisu jejich dojemného shledání.
---
Koncept: Láskonky 
Make-up, vlasový styling nevěsty: Lucie Kramperová 
Květiny, dort, sweet bar: Kristýna Petráková 
Video: Primetime
Šaty: Férovky 
Vlasový styling ženicha: Eva Cíglerová 
Nábytek, nádobí: Eterle
Světelná výzdoba: Svítící písmena 
Krasopísmo: Letters by Petra 
Káva: Kafáro 
Modelové: Lucie Neprašová + Lukáš Nachtman