Svatební kolekce návrhářky Ivety Paulerové

23.02.2021

Nechte si ušít svatební šaty, župánek, košilky a šaty pro družičky z dílny módní návrhářky Ivety Paulerové...

Každou svatební sezónu vymýšlím, v čem by se chtěly nevěsty daný rok vdávat. Do teď vládly především krajky, které celé svatební šaty povznesly. Letos jsem ale vsadila především na jednoduchost, ať už ve střihu či ve zvoleném materiálu. 

Svatební šaty jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno. Vsadila jsem opět i na kombinovatelnost. Jednoduché bílé krátké šaty a přes ně zdobená tylová sukně je často vyhledáváno mladými nevěstami. 

V kolekci můžete vidět také šaty v boho stylu či ve stylu elegantním. Často se myslí jen na nevěsty, a proto jsem do kolekce zapojila i šaty pro družičky či svědkyně. To je také velké téma celé svatby. 

Nevěsty chtějí mít vše sladěné a dokonalé. Proto šaty pro družičky jsou ke svatebním šatům přímo doladěny. A abychom neopomenuli mužskou část, tak ti se mohou doladit k nevěstě, družičce či svědkyni např. stejně barevným motýlkem. Pro ženichy může být také velkým potěšením svatební noční outfit jejich vyvolené. Ať už košilka, kraťáskový setík či župánek, který může být doladěn monogramem nevěsty. Je to také skvělý dárek pro nevěstu. 

Celý koncept tohoto focení stojí na tom, že šaty se nefotili na modelkách. Nevěsty často vyplaší fotografie na modelkách, vždyť ty jsou tak dokonalé...? Jednou z "modelek" jsem já osobně. Potom je to Tereza Šebestová, která vlastní eventovou agenturu Potěšíto a která se při focení postarala o výzdobu a do třetice představuji modelku Moniku Drskovou, která skvěle zapadla do celého konceptu. 

Chtěla jsem, aby výsledek z focení byl pro nevěsty příjemnou podívanou a dokázaly si tam představit samy sebe. Jsme přeci všechny dokonalé ve své nedokonalosti...

Focení se odehrávalo na Statku Slatina u Hostouně , kde se svatby konají. To podtrhlo autentičnost celého focení.

O fotografie se postarala Michaela Topinková - MT fotografie

www.ivetadesign.cz